KLC Education Co. Ltd.

KLC Education Co.Ltd. 2013 yılında, yabancı partnerleri ya da müşterileri olan firmaları ve kişileri yabancı dil eğitimleri ve çeviri konularında desteklemek amacıyla “Karem Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri” adıyla kurulmuştur. 2017 yılında “KLC Yabancı Dil Merkezi” adıyla limited şirkete dönüşmüş ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlanarak bahsedilen tüm yabancı dil faaliyetlerini perçinlemek amacıyla yabancı dil merkezine dönüşmüştür.

2023 yılında ise eğitim alanındaki hizmetlerini artırmak amacıyla İngiltere’de faaliyet gösteren kardeş bir acenteyle gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda British Council tarafından sertifikalı yurt dışı eğitim danışmanlığı acentesi ünvanını almış, Ürdün, İstanbul şubelerini harekete geçirmiş ve Almanya’da faaliyet gösteren bir acente ile sağladığı anlaşma çerçevesinde öğrencilerini İngiltere, Almanya ve Türkiye’deki üniversitelere, yatılı okullara, meslek okullarına ve tüm dünyadaki dil okullarına yerleşim hizmetini başlatmıştır.

Öğrencilerin yabancı dil yeterliliklerini sağlatırken ve onları yurt dışı üniversitelerine hazırlarken koçluk ve mentörlük hizmetinin şart olması düşünülerek öğrenci-ebeveyn koçları ve psikologlar eşliğinde öğrencilere uygulanan testler sonrasında onların artıları ve eksileri, güçlü ve zayıf yanları belirlenmekte ve kendilerine hem akademik hem psikolojik destek hizmeti sağlanmaktadır. Kendilerinin ve ailelerinin durumları göz önünde bulundurularak A’dan Z’ye bir danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Özetle, KLC Education Co.Ltd. eğitim alanında sürekli öğrencilerinin akademik ve kişisel gelişimlerine destek olmaya, onları her konuda geliştirmeye çalışırken aynı zamanda sürekli olarak gelişim halinde olmayı hedefleyen bir duruş sergilemektedir.

KLC'liler Ne Diyor ? | KLC Education Co. Ltd.

Çağatay ŞAVKILIOĞLU / Kahramanmaraş

Zeynep hanım ile tanışmamız mesleki İtalyanca kursu talebimiz ile gerceklesti. 3 aylık bir kurs dönemi geçirdik. bu kısa süre zarfında İtalyanca dili ile ilgili ögretilebilecek ne var ise ögrendik sınıf olarak. Yabancı dil kurslarında genelde turk ögretmenlerin konuya hakim olamaması gibi bir kanı var ise Zeynep hanım bu kanıyı yıkmıstır. Derse ve ögrencilere son derece hakim bir ögretmendir. Meslegine duydugu saygıyı sınıfa da fazlasıyla yansıtan bir yapıya sahiptir. İtalyanca'ya karşı olan tutumumuzu köklü bir sekilde degistirmistir. genelde kursun bitmesine sevinilir ancak biz Zeynep hanım'dan ve onun ders anlatımından uzak kaldıgımız icin cok uzulduk. Yakın zamanda fırsat olması durumunda kendisi ile kursumuza devam edecegimiz gunu bekliyoruz.iyi gunler

Amerikan Kültür Derneği - Servet TATAR

Zeynep Hocamın derslerine hep keyifle katılırdım, kursa ilk başlarken sıradan bir dil kursu olarak düşünmüş ve bu kadar keyifli geçeceğini tahmin etmemiştim ama derslerimiz öylesine dolu dolu geçerdi ki eğlenceli öğretileriyle ders veren Zeynep Hocamın kursu hiç bitmesin isterdim. Zeynep Hocadan ders almanın ayrıcalığını ve şansını yakalayan bir birey olarak; kısa zamanda bana bir dil daha öğrenmemi sağladığı için ve kişisel gelişimime önemli bir katkıda bulunduğu için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Sistemi Comandi Meccanici/Plastiform San. Tic. A.Ş - BRUNO BERTELLO

KLC
La scuola di lingue KLC Danışmanlık si distingue per la completezza e la varietà dell’ offerta di servizi e corsi per l’ apprendimento linguistico. Gli strumenti di insegnamento sono moderni, efficaci, ed in grado di coinvolgere ogni tipo di allievo.
I corsi sono adattati a misura dei clienti.
In KLC si privilegia la qualità rispetto alla quantità: questo si traduce in corsi con un limitato numero di partecipanti per migliorare il rapporto allievo-insegnante e massimizzare l’ efficacia dell’ insegnamento. Zeynep, fondatrice ed animatrice di KLC, è dotata di grande comunicatività, empatia, iniziativa e spirito organizzativo ed imprenditoriale. Sto seguendo con lei un corso di lingua Turca e, al di la dell’ efficacia dell’ insegnamento, devo sottolineare la flessibilità di Zeynep nell’ adattarsi ai cambiamenti della mia (complicata) agenda di lavoro per riuscire a dare continuità al  mio apprendimento.

Ahmet ARIKAN

Bize kısa zamanda İtalyancayı sevdiren ve bizi kurtaracak kadar İtalyanca Öğreten Öğretmen. Derste sınıfa hakim bir insan.. Ama baskı yapmadan bizim gibi ikinci baharındaki insanlara tekrar öğrenmeyi sevdiren kişi İtalyaya gittiğimizde siparişi kendimiz verebiliyorsak, bu Zeynep Hocanın sayesinde Teşekkür Ederiz Güzel insan.Tekrar Görüşmek Dileğiyle

Prysmian Group - EMRE USLU

KLC Danışmalık’ın deneyimiyle ve ihtiyacıma uygun hazırladığı program sayesinde sağlam bir İspanyolca temeli almış oldum. Kişisel gereksinimlere uygun esneklik sağlanması, birebir yapılan eğitimlerde eksiklerin ve zorlukların üzerine gidilmesi, gerekli yerlerde destek sağlanmış olması hem yeni öğrenilen dile daha olumlu bir yaklaşım hem de öğrenme sürecinde daha hızlı bir gelişim sağladı. Tek bir kaynağa bağlı kalmadan, denenmiş ve sonucu daha önceden tecrübe edilmiş öğretme yöntemleriyle hem keyifli vakit geçirerek hem de süreci verimli geçirerek yeni bir dil öğrenmek için güzel bir başlangıç yaptım. Yardımları için Zeynep Hanım’a ve Mabel Hanım’a teşekkür ediyorum.

Serdar Özkısa/Bursa

Zeynep Hocam’ la üniversite zamanı gitmiş olduğum İtalyanca kursu ile tanıştım . Gittiğim kursun sonrası kendisiyle özel derslere de devam ettik ; İtalyanca zaten sevdiğim bir dildi ve kendisi hem sıcak kanlığıyla hem bizlerle kurduğu iletişimle bu dile karşı olan sempatimi daha da arttırdı. İlk bakışta zor gibi gözüken bir dili gerek konuya hakimliği gerek uyguladığı metodlarla kolay ve etkili öğrenmemi sağladı ; iş bulma sürecinde ve mevcut iş hayatımda İtalyanca’nın çok etkisi oldu ve olmaya da devam ediyor o sebeten ki Zeynep Hocam’ın emeği büyüktür ; kendisine teşekkürü bir borç bilirim İyi günler

Sevtuğ SELEN

KLC dil kursunda ingilizce branşında 3 kuru tamamlamış, yaklaşık 10 ay boyunca eğitim görmüş bir öğrenci olarak düşünmeden tavsiye edebiliceğim bir dil okulu. Gerek ögretmen kadrosu gerek yönetici kadrosu olarak profosyenel anlamda eğitim veren,ilgili ve çok memnun bir şekilde ayrildiğim bir kurstur . Kaliteli bir dil eğitimi almak ve kendinizi gelistirmek istiyorsaniz , Bursa sınırları içerisinde ilk olarak kapısını çalmanız gereken dil eğitim merkezi diyebilirim. Türkiyedeki eğitim sisteminden kaynaklanan bir sorun olup birçok öğrenci gibi benimde yaşadığım ingilizceyi anlayip akici bir şekilde konuşamama sorunumu, bu kursta yabanci hocalarim ve firma yetkilimiz Zeynep hocamın desteğiyle aştım.

Amerikan Kültür Derneği - Veli MOROĞLU

Yurtdışı eğitim , Yeminli tercümanlık , bireysel yabancı dil eğitimleri ve danışmanlık alanlarında bir çok firma ile ortak sayısızproje gerçekleştiriyoruz . Gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki KLC danışmanlık ile yaptığımız Kurumsal İtalyanca eğitimleri kusursuz bir şekilde , beklentimizin üzerinde bir başarıyı yakalamıştır.Sayın Zeynep Bolut hanım ‘ın organizasyonu baştan sona büyük bir titizlilikle yürütmesi , konusuna hakimiyeti ve çözüm odaklı yaklaşımları yakaladığımız başarının aslında temelini oluşturuyor. Yaptığı eğitim programı ile;öğrencilerini hedeflerine taşıyarak, bize kurumsal anlamda artı değer katmıştır. Genç girişimci ruhu ile Zeynep hanım ın yeni doğmuş bir bebeği olarak gördüğüm KLC Danışmanlık, umarım çok kısa sürede istediği başarıyı yakalamış , ülkemize eğitim ve danışmanlık alanında bambaşka bir bakış açısı kazandırmışbir firma olarak yoluna devam eder . Başarılarınızın devamını dilerim.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları
Gaziantep Kahramanmaraş Şubesi

Orhan Holding - Derya CESSUR

KLC Danışmanlık , Zeynep Hanım’a Signora Zeynep ile tanışmamız ve İtalyanca yol arkadaşlığımız ani ve çok keyifli oldu. Henüz hangi dil, hangi kurs, ne zaman, nasıl gideriz diye sorarken iş yerinden bir arkadaşımız vasıtasıyla Zeynep Hanım’ la tanıştık. İtalyanca zaten otomotiv sektöründe yeri olan, öğrenmek istediğim ve samimi bulduğum bir dildi. Signora Zeynep’in İtalyanca diline hakimiyeti, dilin tüm püf noktalarını ve günlük hayatta nasıl kullanabileceğimizi bize aktarışı, sıcakkanlı ve içten tavırlarıyla uyguladığı ders tekniği ile İtalyanca’ yı hem çok kolay hem de aktif bir şekilde istediğimiz düzeyde öğrendik. Gerek günlük hayatta gerek iş hayatında olsun İtalyanca’ yı etkin bir şekilde kullanabilmem Signora Zeynep’ in sayesindedir. Derslerde yapmış olduğumuz konuşma uygulamalarında İtalyan kültürüne ve hayata dair kendisinden çok şey öğrenmişimdir. Dile ve hayata bakış açımla ilgili bana kattıklarından dolayı kendisine çok teşekkür eder, bu kurulmuş güzel dostluğun baki olmasını dilerim.

Migliori auguri e cordiali saluti , La vita é bella

Gülder ÖZKAN

Zeynep Hanım ile tanışmamız ve derse başlamamız benim için ingilizce yönünden dönüm noktası oldu. Yıllarca "gramer,gramer, gramer ve yanlış yapma endişesi" konuşmamızın önündeki en büyük engel oldu. Buradaki pratiğe yönelik keyifli geçen dersler birden herşeyi değiştirdi. Eğitimin 4. ayında Hindistan'a yaptığım seyahatte ihtiyacımı karşılayacak kadar konuşabilmenin yanı sıra arkadaşlarıma da yardımcı olduğumu görmek çok güzel bir duygu idi. Bu değişimi sağlayan Zeynep Hanım'a yürekten teşekkür ediyorum.

Orhan Holding - Şeref ÖZEN

Merhaba;
İtalyanca bizim ilgimizi çeken ve hem iş hayatında hem de sosyal hayatımızda bize katkı sağlayacağını düşündüğümüz bir dildi. İyi ve kaliteli bir kurs bulmak için araştırmalara başlamıştık. Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile KLC Danışmanlık ve Zeynep Hoca ile tanıştık. Kapıdan girişimizi ve ilk dersimizi dün gibi hatırlıyorum. Öyle samimi ve güzel karşılanmıştık ki , sanki yıllardır aynı dersi alıyoruz , aynı kursa gidiyoruz gibiydi. Zeynep Hocamız , tüm kurs boyunca bizimle yakından ilgilendi ve İtalyanca’ yı daha da sevmemizi sağladı. Başta zor gibi gözüken bu dil; Zeynep Hocamızın gerek bilgisi ve kalitesi, gerek öğrencilerine karşı olan ilgisi sayesinde, ilk dersten itibaren kolaylaşmaya başladı ve 6 ay gibi kısa bir sürede temel seviyede yepyeni bir dil öğrenmiş olduk. Sadece gramer bilgisi değil aynı zamanda İtalyan kültürünü de öğrendik. Sıradan ve temel eğitim sistemine sahip bir kursta değil, sanki sıcak bir arkadaş ortamında, gülerek eğlenerek , çeşitli aktivitelerle yeni şeyler öğreniyorduk.Bu yüzden , biz sadece bir kursa gitmedik, aynı zamanda güzel bir arkadaşlık da kurduk. Uzun yıllar boyunca devam etmesi dileğiyle..

Zeynep Hocamıza sevgiler..

İkay Danışmanlık - Mehmet Bayraktar AY

Zeynep Hanım Merhaba; Kurumunuzdan aldığım eğitim süreci henüz çok az iken geleceğime duyduğum ümit çok fazla. Bunu bana hissettirdiğiniz için teşekkürler. Çok samimi bir ortamda eğlenerek dil öğrenme fırsatı veriyorsunuz. Deneyimli ve pozitif yaklaşımınız bundan sonraki planlarım için kurumunuzu seçmemde etkisi kesinlikle olacaktır. Bu sebeple bana göstermiş olduğunuz yakın ilgiye çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diler, sağlık ve mutluluklar temenni ederim.
Mehmet Bayraktar Ay
İş ve Soysal Güvenlik Uzmanı/İKAY DANIŞMANLIK

Referanslarımız | KLC Education Co. Ltd.