Yurtdışı Dil Okulları

Eğitim sektöründeki 20 yil icerisinde KLC Edu Co.Ltd. okullara, firmalara ve öğrencilere, çeşitli dillerde ihtiyaçlarina yönelik olarak eğitimler vermiş olmanin yani sira, tüm dünyadaki dil okullarinin yetkili acentesi olmasi sebebiyle, öğrencilerin eğitimlerini o dilin konuşulduğu ülkeye göndererek taçlandirmiştir.

Amerika'dan İngiltere'ye, Malta'dan Yeni Zelanda'ya, Avustralya'dan Almanya'ya, Macaristan'dan İtalya'ya kadar birçok ülkede sayisiz dil okuluna, eğitim ihtiyaçlari, kendi ilgi alanlari, bütçeleri vb. bircok konu göz önünde bulundurularak titizlikle yapilan çalişmalar sonucunda ögrencilerimiz çeşitli okullara yerleştirilmektedir.

Çeşitli ülkelerde bulunan partner ağimiz sayesinde, ögrencilerimizin uygun okullara yerleştirilmesinin yani sira, hava alani karşilama, kendilerine uygun konaklama sağlanmasi, yaşanmasi muhtemel herhangi bir sorunlarinin hizli bir sekilde çozumlenmesi, toplu taşim kullanimini ogrenmeleri, gunluk hayata adaptasyonlari gibi her konuda bizlerden 7/24 destek almakta ve hayatlari boyunca unutamayacakları bir hayat deneyimi edinmektedirler.